Written by MKS Dębica

Dezynfekcja wiat przystankowych

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów w związku z ewentualnym zagrożeniem koronawirusem w dniu 30 marca ruszyła na zlecenie Urzędu Miejskiego w Dębicy dezynfekcja wiat przystankowych na terenie miasta. Działania te przeprowadzane są przez pracowników Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Dębicy środkami dezynfekującymi bezpiecznymi zarówno dla ludzi jak i zwierząt.  Pracownicy MKS stosują odzież ochronną ze względu na dłuższą pracę z tym środkiem – chwilowy kontakt jest całkowicie bezpieczny. Pasażerów prosimy o współpracę i wyrozumiałość, tak aby nasi pracownicy mogli sprawnie dokonać dezynfekcji.  Prosimy Państwa o opuszczenie wiaty przystankowej na czas wykonania dezynfekcji. Akcja dezynfekowania wiat będzie regularnie powtarzana  aż do odwołania.

Ponadto nadmieniamy, że dezynfekcja autobusów jest nadal regularnie przeprowadzana.