WITAJ NA STRONIE

MKS DĘBICA

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Dębicy świadczy usługi przewozu pasażerów na terenie Miasta Dębica oraz gmin ościennych. Swoim klientom zapewnia bezpieczną podróż wygodnymi autobusami według ustalonego rozkładu jazdy.

MKS Dębica to również nowoczesne przedsiębiorstwo które dodatkowo świadczy wiele dogodnych usług (okresowe badania techniczne pojazdów, mycie pojazdów, wynajem autobusów

debica
AKTUALNE

CENY PALIW

ON 6,24 zł

LPG 2,39 zł

PB95 6,24 zł

Butla PB 11kg 59 zł

USŁUGI

Misją MKS DĘBICA jest przewóz pasażerów, jednak jako nowoczesne i stale rozwijające się przedsiębiorstwo pragniemy świadczyć naszym klientom dodatkowe usługi, tak aby w jednym miejscu mogli skorzystać z oferty znanego i sprawdzonego przedsiębiorcy.

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Okresowe badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów. Badania techniczne pojazdów (kat.: A, B, CC, D, T, E), badania techniczne okresowe/pierwsze/dodatkowe, nadawanie i nabijanie numerów.

STACJA PALIW

Sprzedaż paliw płynnych: benzyny bezołowiowej ES95 i oleju napędowego ON, gazu propan – butan luzem (LPG) i w butlach 11 Kg oraz sprzedaż olejów i innych akcesoriów samochodowych.

NAPRAWY I REGULACJE

Kompleksowa naprawa pojazdów samochodowych oraz kontrola i ustawianie zbieżności i geometrii kół w samochodach osobowych, dostawczych ciężarowych i autobusach.

MYCIE POJAZDÓW

Mechaniczne mycie pojazdów ciężarowych i autobusów, ręczne mycie samochodów osobowych, mycie podwozi pojazdów samochodowych – przygotowanie do konserwacji.

WYMIANA OPON i SERWIS KLIMATYZACJI

Fachowa obsługa i konkurencyjne ceny.

REKLAMY NA AUTOBUSACH

Reklamy na autobusach, reklamy na urządzeniach przystankowych, reklama papierowa.

ZAPEWNIAMY SZYBKĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE USŁUGI

WYMIANA OPON OD 40 ZŁ !

  • Konkurencyjne ceny!
  • Fachowa obsługa
  • Doświadczeni pracownicy!

Naszym priorytetem jest zadowolony Klient !

Mając na uwadze zadowolenie naszych Pasażerów i Klientów każdego dnia na najwyższym poziomie realizujemy założenia jakimi kieruje się MKS DĘBICA czyli zaspokajanie potrzeb przewozowych w zakresie komunikacji miejskiej na terenie Dębicy i innych gmin w sposób bezpieczny, komfortowy i terminowy.

PREZES ZARZĄDU – Józef Rutka

CO ROBIMY ?

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi usługami realizowanymi przez naszą firmę.

SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Mycie samochodów dostawczych, ciężarowych, pojazdów członowych „TIRY”, autobusów

SAMOCHODY OSOBOWE

Ręczne mycie samochodów osobowych

PIELĘGNACJA LAKIERU

Woskowanie nadwozi sam. osobowych, odkurzanie i sprzątanie kabin

ZRÓB PRZEGLĄD U NAS !

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW pod patronatem instytutu transportu samochodowego w Warszawie oferuje możliwość wykonania badań technicznych pojazdów kat.: A, B, C, D, T, E. Doskonale wyposażona stacja oraz doświadczeni pracownicy szybko i fachowo dokonają badań technicznych pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość umówienia się na konkretny termin i godzinę. Zapewniamy rzetelnie wykony przegląd w krótkim czasie.

IMG_2071_800x533