O FIRMIE

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalną obsługę przewozów osób na terenie Miasta Dębicy oraz gmin ościennych

Jako operator wykonujemy przewozy na terenie Miasta Dębicy oraz Gmin z którymi Miasto zawarło porozumienie w sprawie wspólnej polityki transportowej w zakresie zleconym nam przez Organizatora publicznego transportu zbiorowego. Stosujemy ceny i ulgi wynikające z uchwały Rady Miejskiej w Dębicy, wykonując przewozy z założenia nierentowne, aby każdego dnia służyć mieszkańcom. Duża część przewozów to te wynikające z realizacji ulg lub przejazdów całkowicie bezpłatnych. Bez nich emeryci i renciści, dzieci w wieku szkolnym często nie mogliby pozwolić sobie na przejazdy autobusem do urzędów, szkół lub zwyczajnie na działkę. To Miasto Dębica wyznaczyło nam takie zadanie, które staramy się traktować jako misję.

Jako firma świadcząca usługi przewozu osób, przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych kierowców posiadających odpowiednie kwalifikacje. Cechuje nas uczciwość i solidność, co potwierdza stale rosnąca liczba zadowolonych Pasażerów.
Ciągle dostosowujemy i wymieniamy autobusy na nowoczesne, niskopodłogowe, ekologiczne.

BEZPIECZEŃSTWO

Nad bezpieczeństwem naszych pasażerów czuwają doświadczeni i wykwalifikowani Kierowcy

NOWOCZESNOŚĆ

Ciągle dostosowujemy i wymieniamy autobusy na nowoczesne, bez progowe, ekologiczne.

ROZWÓJ

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszego przedsiębiorstwa, aby mogło jeszcze lepiej służyć mieszkańcom.

DOŁĄCZ DO NAS !

Szukasz pracy ? Sprawdź aktualne oferty, być może poszukujemy właśnie Ciebie.

HIstoria

  • 1972 r. – początek działalności jako Zakład MKS w ramach MPGKi M w Dębicy,

  • od 1974 r do 31 marca 1993r. jako Oddział Terenowy WPK w Tarnowie.

  • od 01 kwietnia 1993r. decyzją Wojewody tarnowskiego utworzono z podziału WPK w Tarnowie Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Dębicy. W takiej formie organizacyjno – prawnej przedsiębiorstwo działało do 01 lipca 1997 r.

  • od 01 lipca 1997r. na mocy ustawy komunalizacyjnej zostało przekształcone przez samorząd gminy w jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Gminy Miasta Dębicy i zarejestrowane pod firmą MKS Sp. z o. o. w Dębicy. wracając do pierwotnej nazwy firmy.