Written by MKS Dębica

Zmiana trasy – linia Nr 3 oraz linia Nr 7

Z dniem 1 listopada 2023 r. zostają wprowadzone następujące zmiany:

Kursy linii Nr 3 które kończyły trasę na przystanku „1 maja działki” zostają wydłużone do przystanku „Straszęcin Szpital”. Wprowadza się także nowy rozkład jazdy (minimalne modyfikacje w stosunku do obecnie obowiązującego) obowiązujący przez cały rok bez podziału na rozkład wiosenno – letni oraz jesienno – zimowy.

Zmiana trasy linii Nr 7. Na wszystkich kursach przystanek Dworzec PKP zostaje zastąpiony przystankiem Słoneczna PKP zlokalizowanym na terenie Centrum Przesiadkowego przy ulicy Słonecznej (stanowisko od strony torów kolejowych). Niewielkiej korekcie ulegają także godziny odjazdów z poszczególnych przystanków.


Rozkład Jazdy Linia Nr 3: roboczy, wakacyjny, sobota, niedziela

Rozkład jazdy linia Nr 7: roboczy, wakacyjny, sobota, niedziela