Written by MKS Dębica

Objazd ulica Metalowców

W związku z zamknięciem ulicy Metalowców od skrzyżowania z ulicą Sandomierską (droga mielecka) z dniem 16.01.2023 r. ulega zmianie rozkład jazdy oraz trasa objazdu linii Nr 1. Wyłączone zostają dla z ruchu przystanki Metalowców oraz Dębicki Park Przemysłowy (WUCh). Najbliższe przystanki w rejonie Dębickiego Parku Przemysłowego Sandomierka/Metalowców (koło sklepu MIKO w Pustyni).

Od 16.01.2023 r. na czas zamknięcia ulicy Metalowców zostaje uruchomiony kurs linii Nr 8 pozwalający dotrzeć na godzinę 6 w rejon DPP. Wyjazd 5:20 z ulicy Północnej. Korekcie uległy także pozostałe kursy linii Nr 8

Uwaga – autobusy nie zatrzymują się na przystankach poza granicami miasta (Pustynia Szkoła, Pustynia Kościół).

Rozkład jazdy linia Nr 1: roboczy, roboczy wakacyjny, sobota, niedziela

Rozkład Jazdy linia Nr 8: roboczy, roboczy wakacyjny, sobota, niedziela