Written by MKS Dębica

Zmiany w trasach i rozkładach jazdy

Zmiany w rozkładach jazdy i tarasach linii komunikacji miejskiej od dnia 14.10.2019r.

  1. Zmienia się trasa linii komunikacji miejskiej Nr 1 na terenie Osiedla Kępa. Ulega zmianie także rozkład jazdy tej linii (nieznaczna korekta godzin odjazdów autobusów). Mapka
  2. Trasa linii komunikacji miejskiej Nr 8 zostaje wydłużona do ulicy Północnej oraz następuje zmiana rozkładu jazdy tej linii (nieznaczna korekta godzin odjazdów autobusów oraz uruchomienie dodatkowego kursu w dni nauki szkolnej po godzinie 18-tej w kierunku ulicy Świętosława). Mapka
  3. Uruchomienie linii komunikacji miejskiej Nr 7 relacji Szpital Powiatowy – Dworzec PKP – Centrum Handlowe Raj. Wybrane kursy mają wydłużoną trasę Wolica III – Hutchinson Zawada. Linia ma na celu usprawnienie komunikacji miejskiej na terenie Osiedla Igloopol w miejsce linii Nr  3 której trasa ulegnie zmianie. Mapka Rozkład jazdy: dzień roboczy, sobota, dzień świąteczny
  4. Wydłużenie trasy linii Nr 15 przez Pustków Osiedle.
  5. Likwidacja ostatniego kursu linii Nr 2 w niedziele do Stobiernej (15:20 ) i ze Stobiernej (15:49).

Szczegółowe informacje na temat zmian w rozkładzie jazdy pod Nr tel. 682 – 35 – 98 w.22 oraz w siedzibie Spółki.