Written by MKS Dębica

Zmiana w kursowaniu autobusów

Z uwagi na aktualnie panującą sytuację w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i zawieszeniem zajęć dydaktyczno -wychowawczych w placówkach oświatowych, pragniemy poinformować, że od dnia 16 marca (poniedziałek) autobusy miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni wolne od nauki szkolnej.

Ważność miesięcznych biletów ulgowych dla uczniów ważnych w tym terminie zostaje przedłużona o okres zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Ponadto informujemy, że punkt sprzedaży biletów miesięcznych w budynku Dworca PKP od dnia 16.03.2020 do odwołania będzie nieczynny. Sprzedaż biletów miesięcznych odbywać się będzie tylko w kasie spółki przy ulicy Sandomierskiej 3.

Przypominamy, że od dnia 01.03 br. obowiązuje nowy rozkład jazdy, z którym można zapoznać się pod linkiem – rozkład interaktywny http://rj.mks.debica.pl/

rozkład w formie papierowej
http://www.mksdebica.pl/zmiana-tras-i-rozkladow-jazdy/